Kategori
Etiket
Yazı

AnaSayfa » Blog »

Kadinlarin seks yapmayı sevdiyi erkek nasıl olayım?

Kadinlarin seks yapmayı sevdiyi erkek nasıl olayım? Kadinlarin seks yapmayı sevdiyi erkek nasıl olayım? Kadinlarin seks yapmayı sevdiyi erkek nasıl olayım?

     Erkeklerin mikrodalgalı soba ve kadınların kil çömlek olabileceğini anlayarak başlayın. Erkekler kadar sık ​​ısıtabiliriz ama yavaşça yapıyoruz. Doğal olarak birkaç dakika içinde tamamen soğuktan sıcağa gitmiyoruz. Nüansları seviyoruz ve kabahatın basitliğini özlüyoruz - bu, ruh hali kurulduğunda orgazm oluruz. Düşünün, sanki susadığını (ya da daha da kötüsü için hazırlandığı suya daldırın) milyonlarca kez sormak yerine atı suya getirmeye odaklanmalısınız. 

     Küçükken bir arkadaşım bana, henüz seks yapmadığından, kardeşi evlendiğinde ona nasıl çalıştığıyla ilgili her şeyi anlattığını itiraf etti. Erkek kardeşi, karısıyla seks yapmak istiyorsa, günün başında istediğini bilmesi ve temeli atmaya başladığını söyledi. Sabah, ona o gün ne kadar güzel göründüğü veya başka bir iltifat hakkında yazılı bir mesaj gönderdi. Bütün gün final hareketine hazırlık süreci olacak. 

     İlk başta bu hikayeyi reddettim. Tabii ki biz kadınlar genel olarak o kadar talep etmiyoruz ki, sevgililerimizle nispeten basit bir sevgi eylemi gerçekleştirmeden önce bebek bakıcılığımız 24 saatimizi aldı? 

     Ama yaşlanıp insanlarla tanışıp düzenli seks yapmaya başladığımda, bu adam hakkındaki gerçeği anladım. Tabii ki, bazen hızlı, eğlenceli ve sıcak - ama bu bile genellikle bazı zihinsel birikimlerin bir sonucudur. Şu anda seksi ve yapmayı sevdiğim şey seksi olsa da, genellikle eskişehir escort erkeklerin zevkine odaklandı, çünkü çok daha hızlılar. Beni son derece heyecanlandıran seks söz konusu olduğunda, yıllarca hatırladığımlar, kaçınılmaz olarak birçok zihinsel öncülün sonucudur.